KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088063
nr 1408 8063
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -40, stilleben. Olja på pannå, 35x26cm, yttermått inklusive ram: 41x33cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:33:59
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman